۱۳۹۷/۰۲/۲۳
۵:۰۸ ب٫ظ

در صفحه مجازی جوانان جهان عرب یک هشتگ مشترک شده است که وفاداری جوانان را به رهبر انقلاب نشان دهد.

#بالعربی_للسید_الخامنئی

ارادت جوانان عرب به رهبرشان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ به نظر می‌رسد جمله‌هایی که محتوا و پیامشان با # بالعربي_للسید_الخامنئي منتشر می‌شود، پیروی و گوش به فرمان بودن یک لشکر را از فرمانده نشان می‌دهد.

 

دو روز قبل در کشور لبنان با گذشت نیم ساعت این هشتگ به ترند اول تبدیل شد، بعضی نوشته‌های کاربران این کشور، بالاترین بازنشر توسط کاربران دیگر را داشته است.
دامنه انتشار این هشتگ مناطق گسترده‌ای را گرفته است، حالا نه فقط لبنان که جوانان کشور‌های دیگر از فلسطین، سوریه و عراق تا عربستان سعودی نیز به این پویش پیوسته اند.
جوانانی که نه فقط با پیام‌های متنی که با ارسال ویدئو‌های کوتاه از خودشان، ضد استکبار و ظلم اعلام می‌کنند پشت یک رهبر ایستاده اند.
محمد از عربستان به دلایل امنیتی نتوانسته ویدئوی خود را با این محتوا در صفحه اش بارگذاری کند و آن را برای دوستانش در ایران فرستاده است تا جایش در این همصدایی خالی نباشد.
کاربری نیز از دل جاده قدس - تل آویو یکی از مهمترین پست‌های این پویش را منتشر کرده است، بازتاب این ویدئو در صفحات کاربران مختلف قابل توجه بوده است.
این ابراز وفاداری از طرف جوانان جبهه مقاومت با انتشار فیلم‌هایی از دیدار رهبر انقلاب با جوانان جهان اسلام در سال‌های گذشته همچنان ادامه دارد.
ابیاتی از یک سرود معروف عربی نیز در صفحه کاربران زیادی با #بالعربی_للسید_الخامنئی در حال بازنشر است.
تاکنون در توئیتر نزدیک به ۶۰ هزار پیام با #للسید_الخامنئي فقط در ۲۴ ساعت منتشر شده است.
پیام‌های اتحادی که قرار است دست به دست شوند و برسد به گوش آنانی که باید بشنوند.