۱۳۹۷/۰۵/۱۷
۱۱:۲۴ ق٫ظ

آستان مقدس عباسی برای تربیت نوجوانان با آموزه های قرآن و تثبیت آن در جان جوانان آینده، دوره تابستانی آموزش تلاوت قرآن کریم و حفظ آن برای بیش از ۸۰۰۰ دانش آموز در اماکن مختلف در سطح استان های عراق برگزار کرده است.

با حضور بیش از۲۰۰۰نوجوان

مدرسه قرآنی در حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) برگزار می شود

به گزارش الأمه به نقل از حوزه:

 آستان مقدس عباسی برای تربیت نوجوانان با آموزه های قرآن و تثبیت آن در جان جوانان آینده، دوره تابستانی آموزش تلاوت قرآن کریم و حفظ آن برای بیش از 8000 دانش آموز در اماکن مختلف در سطح استان های عراق برگزار کرده است.

مؤسسه قرآن کریم آستان عباسی در حرم حضرت قمر بنی هاشم (علیه السلام) حلقه های ایمانی متشکل از دو هزار دانش آموز تشکیل داده و به ارائه دروس فرهنگی اسلامی از جمله تلاوت قرآن کریم، آموزش فقه و اعتقادات توسط اساتید متخصص پرداخته است.

این دوره به مدت 45 روز به صورت روزانه سه ساعت برگزار شده و با فضایی ایمانی از عطر کلام الهی و سیره نبی اکرم (ص) و اهل بیت (ع) همراه بوده است.

شیخ جواد النصراوی مدیر این مؤسسه گفت: در این دوره توانستیم بیش از 18000 دانش آموز را آموزش دهیم که می تواند آنان را به رشد و هدایت برساند.

شایان ذکر است که این دوره از سال 2011 میلادی با 150 دانش آموز کار خود را شروع کرده است که در طی سال های گذشته به 6000، 10000 . 16000 رسیده است.