۱۳۹۷/۰۷/۲۴
۱:۱۲ ب٫ظ

پایگاه الأمه وابسته به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که پایگاه مطالعات بین الملل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است در پی حوادث ماه های اخیر برای بر هم زدن ارتباط مردم دو کشور ایران و عراق مسابقه عکس اربعین را با شعار «ایران و العراق لایمکن الفراق» برگزار می کند.

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می کند

مسابقه عکاسی اربعین حسینی با شعار ایران و العراق لا یمکن الفراق

به گزارش الأمه:

زائران اربعین حسینی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می توانند عکس های خود را با موضوع وحدت و هم دلی ما بین مردم ایران و عراق در موضوعات پیشنهادی چون «سلفی با مردم و موکب داران عراقی»، «ثبت لحظات کمک و خدمت رسانی موکب داران عراق به مردم ایران»، « ثبت ارتباط کودکان عراقی و ایرانی» و ... ثبت و ضبط و ارسال کنند.

هر عکاس می تواند 5 قطعه عکس به کیفیت مناسب خود را به همراه مشخصات فردی به آدرس پست الکترونیکی : ammaryar.intl@gmail.com  و آیدی تلگرامی Arbaeen_ax@ ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار تا 30 آبان 97 خواهد بود و عکاسان تا آنجا که به اصالت عکس خدشه ای وارد نشود می توانند عکس های خود را ویرایش کنند.

جوایز این مسابقه عکاسی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به همراه جوایز مادی و معنوی است و علاقمندان می توانند اطلاعات بیشتر را از طریق سایت الامه به آدرس http://alummah.ir/ و کانال تلگرامی : alummah_ir@ دریافت نمایند.

 

 

  احمد الزيدي

  دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷

  انتم اخوتنا ونحنوا روح واحده

  پاسخ

  سید علی رضویان

  یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷

  سلام.روز خوش.من تلگرام اثر رو ارسال کردم اما نمیرسه دستش تیک خورده اما سین نشده.نمیدونم چرا.ممنون میشم پیگیر باشین.

  پاسخ

   مدیر

   سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷

   سلام
   ممنون از شما
   اثر شما ثبت شده است

   پاسخ