۱۳۹۷/۱۲/۰۱
۲:۴۶ ب٫ظ

به مناسبت وفات حضرت ام البنین (سلام الله علیها) مادر باب الحوائج حضرت ابا الفضل العباس (علیه السلام) مراسم عزاداری با حضور باسم کربلایی و عزاداران در حرم مطهر برگزار شد.

حرم حضرت ابا الفضل العباس (ع) در عزای مادرش گریست +تصاویر

به گزارش الأمه:

 

به گزارش الأمه:
به مناسبت وفات حضرت ام البنین(سلام الله علیها) مادر باب الحوائج حضرت ابا الفضل العباس(علیه السلام) مراسم عزاداری با حضور باسم کربلایی و عزاداران در حرم مطهر برگزار شد.
در این مراسم شیخ عبد الله الدجیلی در خصوص فضائل حضرت امّ البنین(س) و دفاع از دین با تقدیم چهار فرزند خود سخنرانی کرده و سپس باسم کربلایی مداح معروف عراقی به مدیحه سرایی و نوحه خوانی پرداخت.

دسته های عزاداری برای عرض تسلیت به عملدار کربلا در حرم حضرت عباس(ع) حضور یافته و سینه زنی کردند.خادمان حرم امیرالمؤمنین (ع) در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) عزاداری کردند+تصاویر 

به مناسبت سالروز وفات مادر سقای دشت کربلا حضرت ام البنین(س)، خادمان آستان مقدس علوی در حضور زائران حرم امیرالمؤمنین(علیه السلام) مراسم عزاداری و سینه زنی برگزار کردند.

در این مراسم شاعران و مداحان در مصائب اهل بیت(علیهم السلام) و جانفشانی و موضع گیری های حضرت ام البنین(س) در دفاع از دین شعرخوانی کرده و مرثیه سرایی و روضه خوانی کردند و عزاداران بر سر و سینه زدند.

منبع: حوزه نیوز