لبنان

سریال لبنانی سیما به کجارسید؟/از اصلاح فیلمنامه تا انصراف نویسنده

سریالی که قرار بود به نویسندگی مصطفی رستگاری،‌ تهیه‌کنندگی محمد خزاعی و کارگردانی بهروز شعیبی در لبنان ساخته شود، به‌واسطه اعمال برخی اصلاحات همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

کتاب هبوط در کویر دکتر شریعتی در بیروت رونمایی شد

مراسم رونمایی از ترجمه عربی کتاب «هبوط در کویر» دکتر علی شریعتی با حضور رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت رونمایی شد.

دانشگاه دولتی لبنان میزبان مجسمه‌سازانی از ایران و ایتالیا

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی با حضور هنرمندانی از ایران، ایتالیا و لبنان کار خود را با مراسمی در آمفی تئاتر دانشکده هنر دانشگاه لبنان آغاز شد.

شبکه المیادین تاثیرگذارترین شبکه جهان عرب

رئیس سازمان سینمایی، مدیر باشگاه فیلم سوره و مسئول بخش بین‌الملل روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی با حضور در ساختمان شبکه‌های خبری المیادین و المنار از بخش‌های مختلف این شبکه‌ها بازدید کرده و در جریان فعالیت‌های آنها قرار گرفتند.

ناشر ایرانی، زندگی عماد مغنیه را کتاب کرد

نشر شهید کاظمی، به زودی روایتی از زندگی عماد مغنیه را به کوشش وحید خضاب منتشر می‌کند

رونمایی از کتاب «ایران،دولت، انقلاب و آیات الله»

جلسه رونمايی از كتاب اخير دكتر عدنان منصور وزير خارجه پيشين لبنان با نام « ايران، دولت، انقلاب و آيات‌الله» با حضور شخصيت های سياسی لبنانی و نيز كاردار سفارت جمهوري اسلامي ايران جناب آقای حسينی و رايزن فرهنگی كشورمان عباس خامه يار در بيروت برگزار گرديد.

نمایشگاه آثار عاشورایی هنرمندان ایرانی در لبنان

نمایشگاه آثار عاشورایی هنرمندان ایرانی تحت عنوان "ما رأیت الا جمیلا" به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت افتتاح شد.

کتاب “الخمس بین الیوم والامس” در لبنان رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب "الخمس بین الیوم والامس" (خمس از دیروز تا امروز) اثر شیخ یوسف السبیتی از علمای لبنان با حضور شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت برگزار شد.

تهدید سخنران‌های ضدصهیونیست همایش افق نو توسط «اف‌بی‌آی»

در آستانه برگزاری همایش ضدصهیونیستی افق نو در بیروت، شماری از سخنران‌های آمریکایی دعوت شده به این همایش توسط مأموران امنیتی و اطلاعاتی آمریکا مورد تهدید و ارعاب قرار گرفته‌‌اند.

نمایشگاهی از عکس های قدیمی دو بانوی عکاس فلسطینی و لبنانی در بیروت

نمايشگاهی از تصاوير عكاسان برجسته لبنانی و فلسطينی و ديگر كشورهای عربی و خارجی در يكی از مراكز فرهنگی بيروت افتتاح گرديد.