رادیو و تلویزیون

جنگ روایت ها

آنونس تبلیغاتی سریال "بنیانگذار عثمانی" پس از انتشار رکور بازدید بالایی را بدست آورد و 1 ساعت پس از انتشارحدود 3 میلیون بازدید داشت.

سریال های تلویزیونی صحنه درگیری جدید ترکیه و عربستان

روابط ترکیه و عربستان که در سال های اخیر به علت تحریم قطر از سوی برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس رو به تیرگی گذاشته و این روند با قتل جمال قاشقچی روزنامه نگار عربستانی در سرکنسولگری استانبول در ترکیه به اوج خود رسید، بار دیگر به دلیل پخش یک سریال تلویزیونی و جنگ نرم بین دو طرف، خود

گذری بر مسابقه‌ای تلویزیونی برای مردم منطقه/ بیننده الکوثرند و نمی‌خواهند مخاطب “بی‌بی‌سی” باشند

تهیه‌کننده مسابقه شبکه الکوثر با اشاره به اهداف تربیتی و معارفی "راز جزیره" گفت که الکوثر تأسیس شد تا جوابگوی نیازهای مردمی، منطقه باشد که نمی‌خواهند بیننده تلویزیون‌های جریان سلطه باشند.

تبیین تاریخچه هفته وحدت در تلویزیون افغانستان

وابسته فرهنگی کشورمان در هرات در گفت‌وگو با شبكه تلویزیونی «تمدن» افغانستان به بیان تاریخچه نامگذاری هفته وحدت از سوی امام خمینی(ره) پرداخت.

ماجرای فشار سعودی‌ها بر بسته شدن یک شبکه تلویزیونی/ “العالم” جلوی وارونه‌گویی را می‌گیرد

خبرنگار شبکه المسیره از فشارهای سعودی‌ها بر بسته شدن این شبکه تلویزیونی گفت و تأکید کرد که العالم می‌تواند جلوی آدرس غلط و وارونه‌گویی‌های جریان سلطه را بگیرد.

«پیامبر(ص) در شعر فارسی»؛ روی آنتن تلویزیون بنگلادش

رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش به مناسبت میلاد پیامبر(ص) و هفته وحدت، برنامه رادیویی و تلویزیونی درباره «جایگاه نبی مکرم اسلام (ص) در شعر فارسی» در این کشور پخش خواهد کرد.

استقبال زائران اربعین از پخش مختارنامه در تلویزیون‌های شهری عراق+فیلم

همزمان با مراسم پیاده‌روی اربعین، پخش سریال ایرانی «مختارنامه» با دوبله عربی از تلویزیون‌های شهری کربلا مورد استقبال زائران ایرانی و غیرایرانی قرار گرفت.

ترکیه، مالزی و پاکستان مرکز رسانه ای مشترک ضداسلام هراسی تشکیل می دهند

یک مرکز رسانه ای مشترک میان ترکیه، مالزی و پاکستان، به عنوان بخشی از استراتژی جهانی علیه نژادپرستی و اسلام هراسی در سرتاسر جهان فعالیت خود را آغاز کرده و با زبان انگلیسی پخش خواهد شد.

اعلام جزئیاتی از شبکه تلویزیونی مشترک مالزی، ترکیه و پاکستان

برخی از مشخصات شبکه تلویزیونی تازه‌ای که قرار است با همکاری سه کشور مالزی، ترکیه و پاکستان برای مقابله با تبلیغات ضد اسلامی رسانه‌های غربی راه‌اندازی شود اعلام شد.

شبکه المیادین تاثیرگذارترین شبکه جهان عرب

رئیس سازمان سینمایی، مدیر باشگاه فیلم سوره و مسئول بخش بین‌الملل روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی با حضور در ساختمان شبکه‌های خبری المیادین و المنار از بخش‌های مختلف این شبکه‌ها بازدید کرده و در جریان فعالیت‌های آنها قرار گرفتند.