موسیقی

«پیشکش ایرانی» تولید شد/ تماشای یک روایت مستند از «خیرالاحباب»

مجتبی رضوانی مستند ساز کشورمان از تولید یک مستند کوتاه ۳۴ دقیقه ای با موضوع اجرای قطعه موسیقایی «خیرالاحباب» در موکب های عراقی راه پیمایی اربعین خبر داد.

ارادت جوان ایرانی به حزب الله لبنان با زبان موسیقی

خواننده آثار موسیقایی مرتبط با مضامین انقلابی در تشریح تازه ترین فعالیت‌های خود از تولید ۲ قطعه موسیقایی با موضوع مدح حضرت علی (ع) و ارادت جوانان انقلابی ایران به حزب الله لبنان خبر داد.

نقد و تحلیل آوینی فیلم از جشنواره پُرهیاهوی «تیرگان»

از حمایت شبکه سعودی تا همراهی آقازاده ها با صداهای زنانه!

آوینی فیلم: «جشنواره تیرگان 2019» در حالی در چهار نقطه مرکزی شهر تورنتو کانادا و در لوکیشن هایی روباز برگزار شد که بودجه این جشنواره دوسالانه با مشارکت دولت کانادا و برخی از نهادها و افراد خارج نشین و گاها زاویه دار با نظام ایران به دو میلیون دلار رسید.

گروه موسیقی مالزیایی «فارابی»؛ مروج اسلام به زبان هنر

گروه موسیقی «فارابی» در مالزی، از گروه‌های هنری در این کشور است که با بهره‌گیری از زبان هنر تلاش می‌کند تا ارزش‌های اسلامی را رواج دهد. همچنین، این گروه در داخل استودیو محل ضبط برنامه‌هایشان نماز را به جماعت اقامه می‌کند.

لغو کنسرت خواننده محبوب بن سلمان در عربستان

کنسرت «نیکی میناژ»، خواننده زن مشهور آمریکایی، که قرار بود هفته آینده در جده عربستان برگزار شود، به دلیل اعتراضات مردمی لغو شد.

خاطرات «عبدالوهاب مددی» درباره تاریخ موسیقی معاصر افغانستان منتشر شد

«خاطرات من» عنوان کتابی است از عبدالوهاب مددی نویسنده برجسته افغانستانی که خاطرات شخصی و هنری وی در این کتاب بسیار خواندنی است و تاریخ موسیقی معاصر افغانستان و بخش مهمی از تاریخ رادیو تلویزیون این کشور نیز به خوبی بیان شده است.

«لکربلا حنینا» در جنوب لبنان شنیدنی شد

خواننده ترانه‌های انقلابی کشورمان در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از استقبال مخاطبان لبنانی از انتشار آلبوم «لکربلا حنینا» و نیز قدردانی رایزن فرهنگی کشورمان در بیروت از این اثر خبر داد.

پرده برداری از ماموریت امنیتی سیاه از جمشیدیه تا تل آویو!

پروژه قبح زدایی از اسرائیل و تطهیر صهیونیست‌ها در محافل هنری به صورت مستمر پیگیری و در سال‌های اخیر به صورت مداوم توسط سلبریتی‌ها دنبال می‌شود. این گزارش ۱۰ مورد از اقدامات نفوذی های داخلی و خارجی را برای انجام پروژه امنیتی فرهنگی تبلیغ صهیونیسم در ایران نمایان میسازد.

«قدس» اثر جدید گروه‌های جمع‌خوانی ایران و یمن برای روز جهانی قدس+صوت

القدس عنوان اثر جدید و مشترک گروه‌های مدیحه‌سرایی انوار‌الهدی ایران و الصادق(ع) یمن است که همزمان با روز جهانی قدس رونمایی شد.

«اُمه الاسلام» اثر جدید گروه محمد رسول‌الله(ص) به مناسبت روز قدس+فیلم

اثر جدید گروه محمدرسول الله (ص) در آستان یوم‌الله روز جهانی قدس و با عنوان «اُمة الاسلام» رونمایی شد.