موسیقی

«لکربلا حنینا» در جنوب لبنان شنیدنی شد

خواننده ترانه‌های انقلابی کشورمان در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از استقبال مخاطبان لبنانی از انتشار آلبوم «لکربلا حنینا» و نیز قدردانی رایزن فرهنگی کشورمان در بیروت از این اثر خبر داد.

پرده برداری از ماموریت امنیتی سیاه از جمشیدیه تا تل آویو!

پروژه قبح زدایی از اسرائیل و تطهیر صهیونیست‌ها در محافل هنری به صورت مستمر پیگیری و در سال‌های اخیر به صورت مداوم توسط سلبریتی‌ها دنبال می‌شود. این گزارش ۱۰ مورد از اقدامات نفوذی های داخلی و خارجی را برای انجام پروژه امنیتی فرهنگی تبلیغ صهیونیسم در ایران نمایان میسازد.

«قدس» اثر جدید گروه‌های جمع‌خوانی ایران و یمن برای روز جهانی قدس+صوت

القدس عنوان اثر جدید و مشترک گروه‌های مدیحه‌سرایی انوار‌الهدی ایران و الصادق(ع) یمن است که همزمان با روز جهانی قدس رونمایی شد.

«اُمه الاسلام» اثر جدید گروه محمد رسول‌الله(ص) به مناسبت روز قدس+فیلم

اثر جدید گروه محمدرسول الله (ص) در آستان یوم‌الله روز جهانی قدس و با عنوان «اُمة الاسلام» رونمایی شد.

مراسم ابتهال خوانی محمد الشیخ در ماه مبارک رمضان

محمد الشیخ در ماه مبارک رمضان به ابتهال خوانی می پردازد.

فلسطین خواستار توقف پخش تلویزیونی یورو ویژن در سرزمین اشغالی شد

وزارت خارجه فلسطین از اتحادیه پخش برنامه های اروپایی خواست تا ضمن توقف پخش تلویزیونی مسابقات موسیقی یورو ویژن 2019 در اسرائیل، اقلام تبلیغاتی خود را در حمایت این رویداد از سطح شهر قدس جمع آوری کند.

تولید آلبوم موسیقی با حضور قاری ایرانی در لبنان

رایزنی فرهنگی ایران در لبنان آلبوم موسیقی با موضوع امام زمان(عج) را برای پخش در شبکه المنار با همخوانی محمدرضا صفری از قاریان کشورمان تولید و منتشر کرد.

برگزاری سرود به مناسبت نیمه شعبان در یکی از مدارس لبنان+ تصاویر

به مناسبت فرا رسیدن جشن نیمه شعبان و ولادت با سعادت امام زمان (عج) سرودی با عنوان «جوانان منتظر» توسط گروه سرود یکی از مدارس ابتدایی دخترانه شهر «نبطیه» لبنان برگزار شد.

دعوت چهارمین فستیوال بین‌المللی کُر از گروه‌های آواز ایران

فستیوال بین المللی کر «آندریا اون ونراسیون» که با حضورگروههایی از سراسر دنیا در کشور فیلیپین برگزار می شود از گروههای فعال آواز ایران برای حضور دعوت به عمل آورد.

ازبکستان، خواهان موسیقی محلی ایران

به دنبال برگزاری فستیوال موسیقی ترانه های شرقی در شهر سمرقند ازبکستان، سفارت این کشور از هنرمندان موسیقی فولکلورایران دعوت به اجرا کرده است.