رسانه و شبکه های اجتماعی

مقایسه بازار بازی‌های دیجیتال در ایران و ترکیه

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گزارشی آخرین وضعیت صنعت بازی‌های دیجیتال، در ایران و ترکیه را بررسی کرده و طبق تخمین‌ها بازار بازی‌های دیجیتال در ترکیه، پردرآمدترین بازار منطقه است و ایران از این نظر جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

«مسیحا» لغو شد/ کرونا یا فشار واتیکان؟

سریال جنجالی «مسیحا» بعد از یک فصل ادامه پخش نخواهد داشت.

لبنانی‌ها در مبارزه با کرونا پشت ایران در آمدند/ مکتب خمینی (ره) شکست نمی‌خورد

مردم لبنان که خود نیز درگیر ویروس کرونا هستند، پویشی برای مردم ایران به منظور تقویت روحیه در مبارزه با ویروس کرونا راه انداخته‌اند.

کمپین “من هندی هستم”

۱۰ هزار نفر از نیروهای جهادی و مردمی کشور با تشکیل کمپینی در حمایت از مبارزه علیه کشتار مسلمانان هند، نامه‌ای به سفیر این کشور در ایران نوشتند.

جنگ روانی به سبک سیگار بهمن صهیونیستی!

تلویزیون روی شبکه ایران بود و رئیس شرکت دخانیات داشت از این می گفت که: "شرکت سوئیسی که سیگار بهمن را با برچسب "ساخت ایران" تولید می‌کند، برخلاف تعهدات و قراردادش، بدون اطلاع و اجازه ایران، سیگار بهمن را به کشورهای دیگر هم فروخته است."

نرم افزار کتابخانه امام حسین(ع) رونمایی شد

موسسه وارث الانبیا از رونمایی از نرم افزار کتابخانه امام حسین(ع) خبر داد و گفت: مایه خوشحالی است که رونمایی از این نرم افزار را به علما و محققان و اساتیدو خطبا اعلام کنیم.

برخی منابع رسانه‌ای از داخل بی‌بی‌‌سی فارسی خبر داده‌اند یک تاجر سعودی این رسانه را خریده است

تکمیل سه‌گانه رسانه‌ فارسی آل‌سعود

آل سعود بعد از خرید اکثریت سهام توییتر و راه‌اندازی تلویزیون ایران‌اینترنشنال و خرید ایندیپندنت فارسی حالا می‌خواهد سه‌گانه خود در رسانه‌های فارسی‌زبان را تکمیل کند. یکی از اهالی رسانه گفته است خبر خرید تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی در ابتدای سال جدید خبر داد.

معرفی اندیشمند شیعی در مجله دینی الجزایر

نخستین شماره ویژه‌نامه «جریان‌شناسی فکر دینی در الجزایر» به معرفی نورالدین بولحیه، اندیشمند،‌ استاد دانشگاه و نخبه الجزایری، اختصاص دارد که از پیروان مکتب اهل بیت(ع) است.

نگاهی به وضعیت رسانه‌های عراق؛ دکان‌های رسانه‌ای!

کادر این دکانهای رسانه ای متناسب با شرایط و به اقتضای مصلحت صاحبانش، تغییر می‌کند. و این به‌دلیل عدم روشن بودن خط خبری و عدم وجود مدیریت است. مدیریتی که بتواند بر تمام آنچه در یک رسانه نوشته می‌شود و گفته می‌شود سیطره داشته باشد.

بیست‌وهفتمین شماره فصلنامه «الحوزه» در عراق منتشر شد

بیست‌وهفتمین شماره فصلنامه «الحوزة »شامل پژوهش های حوزوی و گفتمان اسلامی در عراق منتشر شد.