رسانه و شبکه های اجتماعی

معرفی اندیشمند شیعی در مجله دینی الجزایر

نخستین شماره ویژه‌نامه «جریان‌شناسی فکر دینی در الجزایر» به معرفی نورالدین بولحیه، اندیشمند،‌ استاد دانشگاه و نخبه الجزایری، اختصاص دارد که از پیروان مکتب اهل بیت(ع) است.

نگاهی به وضعیت رسانه‌های عراق؛ دکان‌های رسانه‌ای!

کادر این دکانهای رسانه ای متناسب با شرایط و به اقتضای مصلحت صاحبانش، تغییر می‌کند. و این به‌دلیل عدم روشن بودن خط خبری و عدم وجود مدیریت است. مدیریتی که بتواند بر تمام آنچه در یک رسانه نوشته می‌شود و گفته می‌شود سیطره داشته باشد.

بیست‌وهفتمین شماره فصلنامه «الحوزه» در عراق منتشر شد

بیست‌وهفتمین شماره فصلنامه «الحوزة »شامل پژوهش های حوزوی و گفتمان اسلامی در عراق منتشر شد.

نودو پنجمین شماره مجله الرساله منتشر گردید

نودو پنجمین شماره مجله سیاسی الرساله که به تحولات منطقه و فرامنطقه ای پرداخته است با مساعدت رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران در عراق توسط موسسه علوم اسلامی الغری نجف اشرف منتشر گردید .

پس از انتشار واکنش هنرمندان جهان به شهادت حاج قاسم سلیمانی

صفحه اینستاگرام الامه بسته شد

به دنبال سیاست های ضد آزادی بیان اینستاگرام و در واکنش به انتشار اشعار و سروده‌ها و کلیپ‌های هنرمندان بین المللی درباره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اینستاگرام صفحه الأمه را مسدود کرد.

خشم شدید فعالان شبکه‌های اجتماعی از تحریف قرآن در عربستان

وجود صدها اشتباه در ترجمه قرآن کریم به زبان عبری که اخیراً از سوی عربستان سعودی منتشر شده، خشم کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

راه‌اندازی محدود اینترنت در کشمیر هند

دولت هند پس از ۶ ماه قطع اینترنت در کشمیر، اجازه دسترسی به برخی سایت‌ها با سرعت پایین را صادر کرد.

انتشار ویژه‌نامه سردار سلیمانی در بنگلادش

به همت رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش،‌ فصلنامه «نیوزلتر» به زبان بنگالی با ویژه‌نامه‌ای از سردار سلیمانی در این کشور منتشر شد.

آیین تشییع سردار سلیمانی در کرمان، تِرَند توییتر لبنان شد

پس از حضور میلیونی مردم در آیین تشییع پیکر سردار شهید «قاسم سلیمانی» در کرمان، نام این شهر با بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ توییت در صدر لیست ترند پایگاه توییتر لبنان قرار گرفت.

درخواست شخصی کارگردان آمریکایی از رهبر انقلاب

مایکل مور، کارگردان مشهور آمریکایی با اشاره به اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، درخواست شخصی خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی در توئیتر مطرح کرد.