۱۳۹۷/۰۸/۲۳
۱:۵۶ ب٫ظ

بمباران ساختمان تلویزیون الاقصی در مرکز غزه توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی تلاشی برای نهان داشتن جنایات صهیونیست‌ها در غزه است و خاموش کردن صدای حقیقت و نیز جنایتی علیه آزادی بیان و ممانعت از آزادی اطلاع رسانی است.

از سوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان

انهدام ساختمان تلویزیون الاقصی محکوم شد

به گزارش الأمه:

 انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان طی واکنش به انهدام ساختمان تلویزیون الاقصی فلسطین از سوی رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است:

حقیقت همیشه آشکار خواهد شد، هر چند نابخردانی تلاش کنند تا حقیقت را پوشیده دارند. باریکه 360 کیلومتر مربعی غزه 12 سال است که در محاصره است و صدای مظلومیت قریب 2 میلیون انسان در این زندان تنها توسط اندک رسانه های موجود در این باریکه به گوش جهانیان می رسد. صدایی که اشغالگران صهیونیست از شنیده شدنش در جهان هراس دارند. با آنکه بیش از 80% رسانه های جهان در کنترل صهیونیسم بین الملل قرار دارند و با هیاهوی زیاد حقایق تحولات و رفتارهای سلطه طلبانه و جنایتکارانه این جریان ضد بشری را کتمان می کنند و تصویری دیگر از آنها را منعکس می‌سازند، اما از اندک رسانه‌هایی که نقاب از چهره زشت صهیونیسم بر می دارند، هراسناک اند. بمباران ساختمان تلویزیون الاقصی در مرکز غزه توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی تلاشی برای نهان داشتن جنایات صهیونیست‌ها در غزه است و خاموش کردن صدای حقیقت و نیز جنایتی علیه آزادی بیان و ممانعت از آزادی اطلاع رسانی است.
انجمن روزنامه نگاران مسلمان و رسانه‌های دیداری و شنیداری و نوشتاری جمهوری اسلامی ایران بمباران و تخریب ساختمان مرکزی تلویزیون الاقصی در غزه را توسط رژیم صهیونیستی شدیدا محکوم کرده و ضمن اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین در مبارزات رهایی بخششان و همدردی با خانواده شهدا و مجروحین این حملات ؛ اعلام می دارد؛ سنت الهی بر آن است که حکومت ظلم پایدار نیست، "الملک لا یبقی مع الظلم" و باطل هم نابود شدنی است" ان الباطل کان زهوقا". بر این اساس اسرائیل که بنیادش بر باطل و رفتارش بر ظلم استوار است و به فرموده امام موسی صدر «شر مطلق» است، آینده ای جز نابودی ندارد؛ چرا که خورشید حقیقت بر باطل چیره خواهد شد و صدای حقیقت خاموش شدنی نیست.

 

منبع: فارس