۱۳۹۷/۱۰/۲۶
۶:۰۶ ب٫ظ

ویژه برنامه زنده «عصر» با موضوع دلایل دستگیری مرضیه هاشمی مجری شبکه تلویزیونی پرس تی وی، چهارشنبه شب روی آنتن شبکه افق می‌رود.

بررسی دلایل دستگیری مجری مشهور پرس تی وی در ویژه برنامه «عصر»

به گزارش الأمه:

دستگیری مرضیه هاشمی مجری آمریکایی‌الاصل شبکه تلویزیونی پرس تی وی، خبری بود که امروز در رسانه‌ها منتشر شد و آنگونه که خبرگزاری‌ها نوشتند، دلیل این بازداشت هنوز اعلام نشده است.

شبکه پرس‌تی‌وی  این خبر را تأیید و اعلام کرده است مرضیه هاشمی که به منظور دیدار با برادر بیمارش و دیگر اعضای خانواده خود به آمریکا سفر کرده بود در فرودگاه بین‌المللی لامبرت-ست لوی بازداشت و سپس به یک بازداشتگاه اف‌بی‌آی منتقل شده‌است.

با توجه به اهمیت موضوع، برنامه تلویزیونی «عصر» که پیش از این در یکی از قسمت‌ها، میزبان مرضیه هاشمی نیز بوده است، به صورت ویژه به این مسئله می‌پردازد.
در برنامه چهارشنبه شب «عصر» که ساعت ۲۱:۳۰ به صورت زنده روی آنتن می‌رود، پیمان جبلی معاون برون‌مرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی حضور خواهد داشت و با نادر طالب‌زاده به گفت‌وگو پیرامون چرایی و دلایل احتمالی دستگیری هاشمی می‌نشیند.
همچنین قرار است ارتباط اینترنتی با چند کارشناس داخلی و خارجی نیز درباره همین مسئله برقرار شود.
مرضیه هاشمی با نام ملانی فرانکلین (Melanie Franklin)، خبرنگار، مستندساز و گوینده آمریکایی-ایرانی و یکی از مجریان شبکه تلویزیونی پرس تی‌وی است.

 

منبع: فارس