۱۳۹۸/۰۴/۱۱
۱۱:۰۵ ق٫ظ

تصویر منتشر شده از یک کارگر سنگاپوری که در گرمای داغ تابستان در محل کارش به سجده نماز رفته، در فضای مجازی منتشر شده و همه را تحت تاثیر قرار داده است.

تصویر کارگر سنگاپوری که نماز می خواند، اینترنت را تحت تاثیر قرار داد

به گزارش الأمه:

تصویر گرفته شده توسط یک زن غیرمسلمان سنگاپوری از کارگری که با لوازم کارش در گرمای تابستان بر روی سقف در حال نماز خواندن می باشد، در فضای مجازی منتشر شد و بسیاری از کاربران اینترنتی را تحت تاثیر قرار داده است.

این پیام دلگرم کننده در صفحه فیس بوک، جایی که مردم شکایات شان را منتشر می کنند گذاشته شده و در زیر آن آمده است: من این تصویر را بسیار تاثیرگذار یافتم. این کارگر در این روز گرم هنوز برای نماز خواندن خود زمان اختصاص داده است. فراموش نکنید که برای هر ثانیه از زندگی مان شکرگزار باشیم. تنها عشق و برکت را به همه شما می فرستم.

وی عکس یک کارگر ساختمانی را روی سقف درحالی که به سجده رفته منتشر کرده است. بیش از 2 هزار و 500  نفر به این عکس واکنش نشان داده و 1 هزار و 300 نفر آن را به اشتراک گذاشتند.

یک کاربر نوشت: این عکس اشک های مرا درآورد.

دیگری نوشت: پست فوق العاده ای بود. ممنونم برای این عکس که مرا تحت تاثیر قرار داد! خدا برکت بدهد.

یک نفر دیگر نوشت: وقتی این لحظه را دیدم اولین چیزی که به نظرم رسید این بود: اگر او می تواند در این هوای گرم تابستانی به نماز بایستد، پس بهانه من چیست؟

گفتنی است بر اساس آخرین آمارهای گرفته شده در سال 2020 تقریبا 15% جمعیت ساکن سنگاپور از سنین 15 سال به بالا را مسلمانان تشکیل می دهند.

 

منبع: حوزه نیوز