۱۳۹۸/۱۰/۱۲
۱۰:۴۲ ق٫ظ

دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» با رویکرد جدید برای بررسی داشته ها، بایدها و نبایدهای روایی از بحران سوریه با حضور مرتضی شعبانی، مدیر مرکز مستند سازی حقیقت و روح الله رفیعی، مدیر گروه مستند روایت فتح در جشنواره عمار برگزار می‌شود.

با حضور مرتضی شعبانی و روح الله رفیعی برگزار می شود

دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» در جشنواره عمار

به گزارش الأمه:

پس از برگزاری یازده جلسه از سلسله نشست های مدافعان فرهنگی حرم که به بررسی «ظرفیت ها و چالش های فعالیت های فرهنگی در سوریه» می پرداخت همزمان با برگزاری دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار دور جدیدی از این سلسله نشست برگزار می شود.

اما سوالی که در پی جلسات گذشته نیز مطرح شد روایت حضور و چرایی حضور ایران در سوریه بوده است و واحد بین الملل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در نظر دارد در دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» و در دور جدید به بیان داشته ها، بایدها و نبایدهای روایی از بحران سوریه بپردازد.

 

در نخستین پنل در دور جدید به روایت مستندسازان و حوزه مستند سازی از حضور ایران در سوریه برای مخاطبان متنوع ملی، منطقه ای و جهانی می پردازد.
دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» 16 دی ماه از ساعت 17:30 الی 19:30 با حضور مرتضی شعبانی، مدیر مرکز مستندسازی حقیقت و روح الله رفیعی، مدیر گروه مستند روایت فتح همزمان با جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین به نشانی خیابان طالقانی، نبش خیابان برادران مظفر، سینما فلسطین، لابی طبقه سوم برگزار می‌شود.
ورود به جلسه برای کلیه علاقه مندان آزاد می‌باشد.