۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۸:۰۸ ق٫ظ

نماز عید قربان عراق در جوار حضرت مولا امیرالمومنین (ع) و اباعبدالله الحسین و همچنین در مسجد الحسین (ع) و الازهر با مشارکت هزاران زائر برگزار شد.

عید قربان در عراق و مصر

به گزارش الأمه:

نماز عید قربان عراق در جوار حضرت مولا امیرالمومنین (ع) و اباعبدالله الحسین و همچنین در مسجد الحسین (ع) و الازهر با مشارکت هزاران زائر برگزار شد.

اقامه نماز عید قربان در جوار حرم حضرت امیرالمومنین (ع)

آستان مقدس علوی از اول صبح شاهد حضور زائران و نمازگزاران برای مشارکت در نماز عید قربان و زیارت حرم مطهر حیدری بود.

آستان علوی در این مراسم تمام بخش های خود را مامور به خدمات رسانی به زائران کرد.حضور میلیونی زائران در نماز عید قربان کربلا

خطیب نماز عید قربان از جنگ نرم که جوانان را هدف قرار می دهد هشدار داد و دلایل گرایش برخی به سمت بی دینی را بیان کرد.

شیخ حبیب کاظمی در نماز عید قربان که در بین الحرمین شریفین کربلا برگزار شد، گفت: دشمن (داعش) به فضل بسیج مردمی و نیرو های امنیتی در جنگ نظامی شکست خورد، امّا این دشمن از طریق جنگ نرم و ابزار ها و شبکه های جتماعی و تلویزیون می خواهد نفوذ کند.

شیخ کاظمی نسبت به برنامه های شیطانی که جوانان را هدف قرار می دهد، هشدار داد و گفت: پدری که 20 سال از عمرش را صرف تربیت فرزندش می کند، ممکن است به خاطر این ابزار خطرناک آن را از دست بدهد.

وی اشاره کرد: برخی از جوانان به خاطر اینکه می خواهند مرتکب حرام شوند، به بی دینی روی آورده و آغاز خلقت و معاد را انکار می کنند.نماز عید قربان در مسجد الحسین (ع) و الازهر برگزار شد

 هزاران نفر با حضور در مسجد الحسین (ع) و مسجد الازهر در نماز عید قربان شرکت کردند.

نماز گزاران با حضور در نماز عید قربان به همراه فرزندان خود این عید را جشن گرفتند.

تدابیر امنیتی در اطراف مسجد الحسین (ع) و الازهر برای تأمین امنیت نمازگزاران اندیشه شد.


منبع: حوزه نیوز