۱۳۹۹/۰۳/۰۶
۷:۰۴ ق٫ظ

«برادر برادر»(Bhai Bhai) نام آهنگی است که «سلمان خان» ستاره مسلمان سینمای بالیوود آن را به مناسبت «عید فطر» برای هوادارانش خواند.

هدیه عید فطر«سلمان خان» با پیام اخوّت

به گزارش الأمه:

«سلمان خان» سوپراستار بالیوود که امسال در میان قرنطینه در مزرعه اش در «پانوِل» زندگی می کند، عید فطر را در خانه اش جشن گرفت و امروز سومین آهنگ خود را به همین مناسبت منتشر کرد.

«برادر برادر»(Bhai Bhai) نام آهنگی است که «سلمان خان» ستاره مسلمان سینمای بالیوود آن را به مناسبت «عید فطر» و با پیام اخوّت و برادری برای هوادارانش خوانده است.

این هنرپیشه در تداوم سنت عیدی دادن به طرفداران خود، چون انتشار فیلم جدیدش «رادهه: شما تحت تعقیب ترین فرد هستید» که هندی ها به شدت منتظر اکران آن هستند، امسال به دلیل بحران ویروس کرونا به تعویق افتاده از این رو او این آهنگ را به عنوان هدیه عید فطر برای هوادارانش اجرا کرد.

«سلمان خان» و «روحان آرشاد» آهنگ «برادر برادر» را خوانده اند و «ساجد واجد» آهنگسازی آن را برعهده داشته است. ترانه این آهنگ را نیز «سلمان خان» و «دانش صبری» نوشته اند.

سلمان خان در توئیترش نوشت: آهنگی برای شما ساخته ام که تمام احساسم را در آن جاری ساخته ام که بگویم «عیدتان مبارک».

عبدالرشید سلیم سلمان خان، زاده ۲۷ دسامبر سال ۱۹۶۵ در مادیا پرادش مشهور به سلمان خان، هنرپیشه، تهیه‌کننده، خواننده و مجری اهل هند است. او در بیش از ۷۰ فیلم هندی ایفای نقش کرده‌است. سلمان خان پسر هنرپیشه و فیلم‌نامه‌نویس سینمای بالیوود سلیم خان است.سلمان خان یک هنرپیشه مسلمان اهل سنت است که از طرف پدر مسلمان و از طرف مادر هندو است. او موفق ترین هنرپیشه بالیوود در گیشه فروش است. اکثر فیلم های اکران شده از او با استقبال چشمگیر رو به رو میشود و حتی پرفروش ترین فیلم تاریخ بالیوود«من برای تو چه کسی هستم؟ (۱۹۹۴)»(Hum Aapke hai koun‎) نیز با بازیگری سلمان خان است. 

در پایان می توانید ویدیوی آهنگ «برادر برادر» را با صدای سلمان خان ببینید و بشنوید:

 

منبع: فارس