۱۳۹۸/۰۳/۲۹
۹:۴۶ ق٫ظ

دومین همایش بزرگ جبهه جهانی شباب‌المقاومة تحت عنوان «تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن» باحضور آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر انقلابیون بحرین و جوانان بیش از ۶۰ ملیت برگزار خواهد شد.

همایش شباب‌المقاومه باحضور شیخ «عیسی قاسم» در قم برگزار می‌شود

به گزارش الأمه:

دومین همایش بزرگ جبهه جهانی شباب المقاومة تحت عنوان «تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن» با حضور آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر انقلابیون بحرین و جوانان بیش از ۶۰ ملیت برگزار خواهد شد.

جبهه جهانی شباب المقاومة با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، همزمان با اجلاس اقتصادی منامه در بحرین که از آن به آغازگر پروژه اجرایی طرح صهیونیستی معامله قرن یاد می‌شود، اقدام به برگزاری همایشی با سخنرانی رهبر انقلابیون بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم می‌کند.

 

 

این همایش که تحت عنوان «تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن» برگزار خواهد شد، اولین سخنرانی رسمی این شخصیت برجسته جهان اسلام پس از لغو تابعیت وی از کشور بحرین می‌باشد و قرابت زمانی این ایراد سخنرانی با اجلاس منامه بی‌تردید حساسیت برخی دولت‌های مرتجع منطقه‌ای و رژیم صهیونیستی که امید بسیاری به برگزاری این همایش بسته را برخواهد انگیخت.

همچنین در این همایش شخصیت‌های دیگری از جمله حضرت آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید هاشم ‌الحیدری معاون فرهنگی حشدالشعبی عراق و نمایندگانی از حزب‌الله لبنان، جهاد اسلامی فلسطین، حماس، مقاومت یمن و جوانانی از سایر ملل حضور یافته و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

این همایش ۳ تیرماه ۹۸ در شهر مقدس قم به آدرس چهارراه شهداء، سالن همایش‌های بین‌المللی غدیر همزمان با نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.

اولین همایش بزرگ جوانان مقاومت پیش از این در اسفند ۹۷ در قم و با حضور قریب به ۷۰۰۰ نفر از جوانان حامی مقاومت برگزار گردیده بود.

 

منبع: فارس